Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Predvianočná zbierka trvanlivých potravín a sladkostí

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Predvianočná zbierka trvanlivých potravín a sladkostí

Základná škola Dunajská Lužná organizuje predvianočnú zbierku trvanlivých potravín a sladkostí.  Zbierka je určená pre rodiny a ľudí v hmotnej núdzi. Zbierku dostane Centrum potravinovej pomoci v Dunajskej Lužnej.
Žiaci môžu priniesť do školy trvanlivé potraviny. Pred zborovňami v Bloku A, B, C ,E a F  budú umiestnené krabice, do ktorých môžu darovať trvanlivé potraviny a sladkosti. Zoznam potravín, ktoré sú vhodné bude visieť na dverách vo všetkých blokoch.

 Vopred ďakujeme veľmi pekne za spolupatričnosť a ochotu v tomto neľahkom období.

 

Zbierka potravín ZŠ DL plagát