Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Expert Geniality Show – vedomostná súťaž

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Expert Geniality Show – vedomostná súťaž

História aj šport, príroda aj angličtina, záhady či fyzika – jednoducho svet okolo nás.

Tento rok bol opäť veľký záujem o všetky tieto témy medzi našimi Expertmi. To, čo je u mladších žiakov Všedkovedko, tým je u nás na druhom stupni súťaž Expert Geniality show. Za neľahkých podmienok, s prísnymi opatreniami, no predovšetkým s veľkou chuťou sme sa v utorok 30.novembra pustili do otázok. Niekto si pochvaľoval, zopár z nás sa potrápilo, ale stálo to za to. Zvládli sme to.  Mladší 40, starší 50 otázok z dvoch, nám blízkych tém. Radi súťažíme, radi sa učíme aj veci mimo školy a to sme teraz zužitkovali naplno. Tešíme sa na výsledky a znova o rok!

Mgr. Ivana Hubáčová