Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Deň otvorených dverí v 1.D

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Deň otvorených dverí v 1.D

Brány školy sa pomaly zatvárajú a my v 1. D sme chceli rodičom ukázať, čo všetko sme sa v prvej triede naučili, ako pracujeme, ako vieme spolupracovať v skupinách.  Preto sme našich rodičov pozvali na Deň otvorených dverí do našej triedy, a to dokonca dvakrát.

Prišli sa na nás pozrieť 20. mája a 6. júna. Všetci sme sa veľmi tešili. Rodičia sa stali na chvíľu našimi spolužiakmi a spolupracovali s nami. Ukázali sme im učenie vonku, kde sme hľadali písmenká, z ktorých sme neskôr vymýšľali príbehy. Tie sa nám naozaj vydarili! Potom sme pracovali s prírodninami, učili sme sa o rastlinách, stromoch a zopakovali sme si matematiku. Rodičia nám tiež pomohli s projektami o listnatých stromoch. Pre nás deti boli oba dni veľmi zaujímavé a zvláštne. Predsa len, mať maminu alebo ocina v škole pri sebe sa nestáva často. Rodičia boli nadšení, keď nás videli, akí sme pracovití, ako sa nám darí, akí sme múdri a najmä usmiati a šťastní. Veríme, že nás prídu pozrieť aj v druhom ročníku a opäť sa ukážeme v plnej paráde. Ďakujeme!

                                                                                                             Martinka, Marika a deti z 1. D triedy