Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Samozber jahôd

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Samozber jahôd

Od 13.  do 20. júna sa žiaci prvého stupňa našej školy po dvojročnej pauze opäť zúčastnili na samozbere jahôd v poliach Dobrých jabĺk. Od našich milých a šikovných  ovocinárov Majky a Milana sa dozvedeli nové veci o ich pestovaní, ako aj chránení pred škodcami. Potom si sladkými jahôdkami naplnili košíčky a svoje brušká.

Okrem krásnych zážitkov a voňavých jahôdok im aj náš pán školník Števko spríjemnil cestu kolotočovým zážitkom na kruhovom objazde, ktorý mal u tých najmenších rovnako veľký úspech ako sladučké jahody.