Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Kniha – priateľ človeka

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Kniha – priateľ človeka

Knihy jednoznačne patria k dlhým sychravým jesenným večerom. Aj preto sa šiestaci vybrali vo štvrtok 10. 11. 2022 na medzinárodný knižný veľtrh Bibliotéka do bratislavskej Incheby. Toto najväčšie podujatie svojho druhu na Slovensku ponúka knižné novinky aj nestarnúcu klasiku pre detských aj dospelých čitateľov. Deti mali možnosť prezrieť si expozície slovenských vydavateľstiev a nájsť tú správnu knihu pre seba či pre svojich blízkych. Spestrením bola aj sprievodná výstava minerálov a drahých kameňov.

Ing. Jana Čúzyová