Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Návšteva divadelného predstavenia

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Návšteva divadelného predstavenia

Vo štvrtok a piatok  dňa 4. a 5. 11. 2022 sa žiaci 2. až 4. ročníka zúčastnili  na divadelnom predstavení v Divadle Pavla Országha Hviezdoslava v Bratislave. Predstavenie Zvieratká na letisku je krásne spracované, náučné a zábavné. Ústrednou témou je kamarátstvo. Avšak predstavenie podáva deťom obraz aj o tom, že netreba dať na prvý dojem a klamstvo vždy vyjde na povrch. Hlavnými postavami sú zvieratká, ktoré sa stretnú na letisku, avšak ich lety boli zrušené a ony strávia v letiskovej hale zopár zábavných, ale aj búrlivých chvíľ. Nakoniec všetci zistia, že priatelia sú nadovšetko. Divadelné predstavenie, ako aj celý výlet do Bratislavy sa deťom veľmi páčil. Boli očarené divadelnou sálou aj celkovým hereckým výkonom. Myslím si, že deti by mali častejšie navštevovať takého predstavenia.

                                                                                                          Mgr. Martina Kubišová