Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Školský autobus

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Školský autobus

Školský autobus – zmena cieľovej zastávky

Informujeme rodičov detí o zmene cieľovej zastávky školského autobusu od 28.11.2022 (pondelok).

K zmene cieľovej zastávky školského autobusu dôjde z dôvodu úplného zamedzenia prechodu cez jestvujúci chodník medzi areálmi ZŠ –  prechod medzi blokmi A,B,C,E a blokom F v smere k ulici Košariská (evanjelický kostol).

Trasa školského autobusu bude odklonená od Školskej ulice a bude smerovaná od zastávky Nové Košariská – Pizzeria, nasledujúcou zastávkou bude Nové Košariská – Košariská – Krížna ulica (deti prejdú ulicou spájajúcou Košariskú a Školskú ulicu) a cieľová – konečná zastávka bude pri ZŠ blok F (Košariská ulica pri evanjelickom kostole).

Táto zmena nebude mať vplyv na časy odchodu autobusu z jednotlivých zastávok a bude ňou zabezpečené včasné a bezpečné prepravenie detí do školy.

V prvých dňoch budú deti odprevádzané po Krížnej ulici až do školy zamestnancom obce.