Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

 Výtvarná súťaž Kúzelný les

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

 Výtvarná súťaž Kúzelný les

V októbri 2022 sme sa so žiakmi druhého stupňa zapojili do výtvarnej súťaže Kúzelný les. Výtvarná súťaž bola organizovaná  CVČ v Trnave. Témou súťaže bolo premeniť obyčajný les na kúzelný, ak objavíme úzke lesné cestičky, vysoké stromy, hustý koberec z kvetov alebo sa stretneme s jeho zvieracími obyvateľmi. V kúzelnom lese bývajú škriatkovia, nad hlavami preletujú víly a lesné jahody majú moc zmenšiť návštevníka lesa, aby mohol zavítať do nory divokých zvierat. Zo všetkých žiakov, ktorí sa zapojili, do súťaže boli vybrané najlepšie práce a zaslané na súťažnú adresu. Našim žiakom držíme palce!

Mgr. Barbora Dujčíková Brodzianska