Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Prvé miesto v okresnom kole olympiády v nemeckom jazyku

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Prvé miesto v okresnom kole olympiády v nemeckom jazyku

18. 1. 2023 prebehlo okresné kolo olympiády v nemeckom jazyku v Senci. Našu školu reprezentoval víťaz školského kola ôsmak Max Štvrtecký, ktorého učí nemecký jazyk pani učiteľka Mgr. Ivana Hubáčová. Ani tréma, ani skoré ranné vstávanie ho nezastavili, písomnú časť zvládol s prehľadom a postúpil medzi najlepších v okrese do ústneho kola. Po vyhlásení výsledkov sme sa stali školou s najlepším nemčinárom v okrese! Max Štvrtecký vyhral prvé miesto a postúpil do krajského kola. Držíme mu palce !

Mgr. Martina Adámeková