Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Burza kníh

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Burza kníh

V mesiaci február sa v ZŠ Dunajská Lužná uskutočnila burza kníh. Žiaci našej školy priniesli svoje prečítané knihy, ktoré s radosťou darovali svojim kamarátom. Svojho nového majiteľa si našlo veľa postáv, ktoré ožili i napriek tomu, že boli zabudnuté na poličkách v izbe. V ponuke bola beletria,  učebnice, encyklopédie i slovníky.  Nadšení KNIHOMOLKOVIA si mali z čoho vyberať. Nápad usporiadať knižnú burzu opäť ukázal, ako deti túžia zažiť nové dobrodružstvá. Dúfam, že sa o rok opäť stretneme obohatení dobrom, ktoré sme vyčítali z vybraných kníh!

Mgr. Martina Ceizelová