Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Návšteva Stacionára pre seniorov

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Návšteva Stacionára pre seniorov

Deti zo 4. oddelenia z ŠKD pri ZŠ v Dunajskej Lužnej s pani učiteľkou Viktóriou Kozákovou a pani vychovávateľkou Jankou Revickou prijali srdečné pozvanie od Markétky Matouškovej zo Stacionára pre seniorov v Dunajskej Lužnej a navštívili starenky žijúce v tomto zariadení.

Deti sa na stretnutie veľmi tešili a s láskou im pripravili krásne obrázky, srdiečka, srdiečkové reťaze, básne a tanček, ktoré im dňa 15. 2. 2023 pri príležitosti sv. Valentína prezentovali a tým starenky veľmi potešili a vzpružili.

Radosť z vystúpenia bola obojstranná. Niektoré z detí zhodnotili, že to bol ich najkrajší deň.

Veľmi pekne ďakujeme za milé prijatie, aj za sladké obdarovanie a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Janka  Revická