Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Nie je nedeľa ako nedeľa…

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Nie je nedeľa ako nedeľa…

Naša nedeľa nebola len taká obyčajná. Pýtate sa prečo?

My, žiaci 2. D a 3. C, sme sa vybrali na hokejový zápas SLOVAN x NOVÉ ZÁMKY na Zimný štadión Ondreja Nepelu v Bratislave. Mali sme vopred zarezervované lístky na tento zápas, a tak sa z toho stala veľmi vydarená akcia. Spolu s rodičmi, našimi pani učiteľkami a vychovávateľkou sme sa stretli tesne pre zápasom na štadióne. Usadili sme sa a s popcornom a malinovkami v rukách sme čakali na začiatok zápasu. V škole sme vytvorili transparenty na podporu tímov a netrpezlivo sme vyčkávali, dúfajúc, že si kameraman spomedzi 5600 divákov vyberie práve nás a my sa uvidíme na veľkej obrazovke. Stalo sa tak niekoľkokrát a boli sme veľmi šťastní. Na začiatku zápasu sme si spolu zaspievali slovenskú hymnu a v napätí sme sledovali zápas. Výsledok už všetci vieme, Slovan prehral 4:2. Ale to nám neprekážalo, pretože sme si užili nedeľu inak ako ktorúkoľvek inú. A mali sme spoločenský, kultúrny a športový zážitok. Už teraz sa tešíme na ďalšie zápasy.

                                                                                                            Napísala: Mgr. Martina Kubišová