Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Projekt – čitateľský maratón

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Projekt – čitateľský maratón

V 2.B sme sa tešili čitateľskému maratónu čítania rodičov deťom. Každé ráno začínalo novým príbehom z knihy Websterovci, Kubko a Maťko a príbehy Olivera prváčika. Rodičia nám predviedli pútavé čítanie, nasledovali otázky k prečítanému textu na ktoré deti odpovedali Tak ako v rozprávkach je vždy dobrý koniec aj čitateľský maratón končí dobre a pokračuje ďalej spoločným čítaním v rodinách.

Ďakujem rodičom, kolegyniam Gabike a Lydke že si našli čas a prišli nám prečítať zaujímavé príbehy. Tešíme sa na ďalší spoločný projekt.

Tr. učiteľka Zuzana Báhidská