Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Sviatok MDD

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Sviatok MDD

Vo štvrtok 1.6. žiaci prvého stupňa našej školy dostali od svojich p. učiteliek darček k svojmu sviatku MDD. Bol to súťažno-zábavný deň na futbalovom štadióne. Privítali ich tam členovia skupiny Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel, ktorí im pripravili zaujímavý program. Okrem ukážky bojových umení si žiaci mohli vyskúšať aj dobové rytierske tance a niektoré starodávne zručnosti pomocou  súťaží. Mali možnosť odviezť sa na drevenom koni a pritom triafať na cieľ, alebo skúsiť zasiahnuť draka loptičkou, či vyskúšať chôdzu na chodúľoch. Žiaci si program užili a veľmi ocenili. Ďakujeme členom skupiny Tovarišstvo starých bojových umení a remesiel za zábavné dopoludnie.

Mgr. Zuzana Vozárová