Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vlastivedno-prírodovedná vychádzka

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Vlastivedno-prírodovedná vychádzka

Dňa 22. 6. 2023 sa žiaci 4.D a 4.E triedy zúčastnili vlastivedno-prírodovednej vychádzky v našom hlavnom meste SR v Bratislave. Vychádzka pozostávala najprv z návštevy Prírodovedného múzea a potom z jazdy vláčikom Prešporáčik Oldtimer. Žiaci absolvovali panoramatický okruh, v ktorom bola zahrnutá aj cesta na Bratislavský hrad, Slavín, Modrý kostolík, Eurovei Galérie a novej budovy SND. Cestou okruhom nás sprevádzal hlas pána Feldeka, ktorý nás rozprávkami, povesťami a pesničkami informoval o zaujímavých miestach a histórii mesta Bratislavy.

Verím, že sa žiakom vlastivedno-prírodovedná vychádzka páčila, bola pre nich prínosná, obohacujúca a tešíme sa na realizáciu ďalších exkurzií 😉

Ing. Monika Polláková