Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Súťaž o najkrajšiu fotografiu

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Súťaž o najkrajšiu fotografiu

Na výlete našich žiakov v Londýne a v Bruseli bola vyhlásená súťaž o najkrajšiu fotku. Vznikli naozaj nádherné zábery. Od dnes do stredy do 22.00hod. hlasujte, prosím, rodičia, kamaráti aj pedagógovia prostredníctvom lajkov. Ktorá fotografia ich získa najviac? Bojuje sa o odmeny, tak lajkujte. Zábery sú bez mien žiakov, tie prezradíme po vyhodnotení. ĎAKUJEME.

                                                                                                                                     Mgr. Ivana Hubáčová