Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

VITAJTE, PRVÁCI!

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

VITAJTE, PRVÁCI!

VITAJTE, PRVÁCI!

4. septembra sme do našej školskej rodiny prijali 136 nových žiakov – prváčikov, pre ktorých sa otvorila školská brána v F-bloku. Pani učiteľky ich spoločne s rodičmi privítali v krásne vyzdobených triedach.

Želáme im veľa úspechov, aby zvládli všetky úlohy a výzvy, ktoré na nich čakajú. Veríme, že na konci školského roka budú vedieť všetci prváci čítať,  písať a počítať, rodičia budú spokojní a pani učiteľky hrdé, akých majú skvelých prvákov!

                                                               Mgr. Jurašiová Mariana, foto p. Martin Drmela