Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

EXKURZIA PARÍŽ (20.5.-24.5.2024)

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

EXKURZIA PARÍŽ (20.5.-24.5.2024)

Vážení rodičia,

sme modernou školou, ktorá desaťročia  podporuje exkurzie žiakov do zahraničia a to s obrovským úspechom a množstvom nezabudnuteľných zážitkov našich žiakov.

Aj v tomto školskom roku plánujeme pre žiakov v rámci rozvíjania jazykových a geografických zručností tematickú exkurziu do Paríža. Určená je prednostne pre žiakov 7. až 9. ročníka (popr. na doplnenie aj žiaci 6.ročníka). 

V cene 470,-€ je zahrnuté :  doprava klimatizovaným autobusom, 2x ubytovanie v izbách s vlastným príslušenstvom v Paríži/ popr. v prímestskej lokalite, 2x raňajky, slovenský sprievodca CK FIFO, plavba loďou po Seine, pobytová taxa vo Francúzsku, lístky na metro v prípade nutnosti (keď sa nevyužijú, vráti sa suma), cestovné poistenie UNION typ „D“, palivový príplatok (v prípade, že sa nebude platiť, bude vrátený)

PROGRAM : Notre Dame, La Sainte Chapelle, cez Latinskú štvrť na Place de la Concorde po Champs Elysées až ku Víťaznému oblúku, Trocadero, Eiffelova veža a Martove polia, plavba po Seine, prechádzka po Montmartre ku Sacré Coeur a Moulin Rouge a Pigalle, Versailles – návšteva záhrad, návšteva zámku Versailles, prechádzka okolo Sorbonne, Pantheon, popri Louvre, cez Luxemburské záhrady až k Invalidovni, Návšteva Louvre

Kontakt: Prihláška/Platby  Mgr. Ivana Hubáčová

mailový kontakt : ivana.hubacova@zsdunajskaluzna.sk