Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Veselý deň

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Veselý deň

Opäť sme mali Veselý deň. Našu polročnú snahu sme zavŕšili výpisom našich známok a oslávili slávnostným, ligotavým, flitrovým, jednoducho takým silvestrovským outfitom. Napriek tomu, že sme ukončili nie rok, ale iba polrok, zaslúži si naše úsilie takúto veselú bodku. Trblietavé šaty, klobúčiky, škrabošky či kravaty nám skrášlili tento deň, pridali sa aj naše pani učiteľky a učitelia. Tešíme sa, čo ďalšie nám vymyslí žiacky parlament nabudúce.

                                                                  Žiacky parlament a pani učiteľka Hubáčová