Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Celoslovenská súťaž Vráťme knihy do škôl

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Celoslovenská súťaž Vráťme knihy do škôl

Aj naša škola sa tento rok zapojila do súťaže Vráťme knihy do škôl. Cieľom bolo zvýšiť záujem mladých ľudí o čítanie kníh a tvorivé písanie ako dôležitého prostriedku osobnostného rozvoja. Stačilo napísať stručnú recenziu na prečítanú knižku či napísať krátku poviedku. Sme radi, že za našu školu (2. stupeň) sa odoslalo neuveriteľných 97 príspevkov. Všetky príspevky si môžete prečítať na www.vratmeknihydoskol.sk (sekcia Príspevky).

Koordinátorka projektu: Mgr. Romana Barešová