Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Komu sa nelení, tomu sa zelení!

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Komu sa nelení, tomu sa zelení!

…tak hovorí naše príslovie, ktoré je plné múdrosti. V Školskom klube detí sme si spoločne vyhrnuli rukávy a pustili sa do práce. Vytiahli sme kvetináče, ktoré deti naplnili hlinou a začala sa kreatívna práca. Bolo milé pozorovať, ako deti hľadali tie najkrajšie variácie. Podarilo sa a naše trvalky už zdobia areál školy.  Okrem trvaliek sme si jarné obdobie spestrili našimi strapatými vajíčkami. Pustli sme fantáziu na „špacírku“ a výsledok stál, veru, za to! Deti mali radosť a pocit z dobre odvedenej práce tiež nechýbal.

pani vychovávateľky ŠKD