Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

McDonald’s Cup 2024

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

McDonald’s Cup 2024

V stredu dňa 17. 4. 2024 sa v obci Nová Dedinka konalo okresné kolo futbalového turnaja McDonalds Cup pre žiakov prvého stupňa. Ako každý rok sme boli toho súčasťou aj my, žiaci tretieho a štvrtého ročníka ZŠ Dunajská Lužná. Do turnaja sme vstúpili s obmenenou zostavou, nakoľko viacerí naši futbalisti odišli do Školy v prírode a nemohli sa na turnaji zúčastniť. Šancu dostala mladšia kategória a v konkurencii starších žiakov obstála dôstojne. Hlavnou úlohou bolo zbierať cenné skúsenosti do ďalšieho ročníka a verím, že sa pobijeme o postup do krajského kola. Po výsledkoch 1:4 s Novou Dedinkou, 5:5 so ZŠ Mlynská Senec a 3:2 ZŠ Szenczi Molnár sme išli do bojov o piate miesto, kde sme, bohužiaľ, prehrali po 11-tkovom rozstrele so ZŠ Ivanka pri Dunaji. Domov si teda nesieme diplom a darčeky od organizátora za celkové šieste miesto. 

Zostava: 

Blahuta Marko                    

Danek Ladislav                    

Klimko Tobias           

Kostecký Andrej                           

Nagyová Natália                           

Peško Maxim                       

Rafael Jozef                         

Sirko Amélia                        

Tóth Richard              

Valachovič Juraj

                                                                                    Mgr. Jozef Labis