Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Naše prvé “ VARENIE“

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Naše prvé “ VARENIE“

V ŠKD sme sa aj v apríli zaoberali zdravou výživou, opäť sme sa naučili pripravovať zdravé nátierky. Doniesli sme si potraviny a výroba výborných nátierok sa mohla začať. Krájalo sa, miešalo a natieralo. Niektorí z nás držali nôž po prvýkrát, no napriek tomu sa dielo podarilo a zdravé nátierky ( tuniaková, vajíčková, syrová, šunková ) so zeleninkou nám všetkým chutili. Dôkazom toho boli prázdne taniere. Zeleninové popoludnie zanechalo v našich žiakoch nielen chuť vynikajúcich potravín, ale deti aj pochopili, ako zdravá strava môže obohacovať naše životy. Veríme, že tieto zážitky ich budú sprevádzať na ceste k zdravšiemu životnému štýlu.

Tešíme sa na budúce zdravé tvorenie.

pani vychovávateľky ŠKD

.

rhdr