Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Celoslovenská súťaž Vráťme knihy do škôl

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Celoslovenská súťaž Vráťme knihy do škôl

V marci, ktorý je už tradične venovaný knihám a čítaniu, sa žiaci 2. stupňa v rámci hodín slovenského jazyka a literatúry zapojili do celoslovenskej súťaže – Vráťme knihy do škôl. Cieľom súťaže bolo zvýšiť záujem mladých ľudí o čítanie kníh a tvorivé písanie. Naši žiaci napísali a zaregistrovali viac ako 90 mikropoviedok i recenzií literárnych diel. Všetky príspevky si môžete prečítať na www.vratmeknihydoskol.sk.  Aj napriek veľkej konkurencii získali v kategórii Tvorivé písanie dievčatá z 8.A krásne umiestnenie a vecné ceny – Natálka Beláková 2. miesto a Agátka Chalmovská 3. miesto. Obom dievčatám srdečne gratulujeme!

Ing. Jana Čúzyová