Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Futsal – starší žiaci

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Futsal – starší žiaci

Záver školského roka sa opäť niesol v športovom duchu. Po dlhých 4 rokoch čakania sme sa zúčastnili turnaja vo futsale starších žiakov. Nakoľko sa na túto kategóriu trošku pozabudlo a neorganizovali sa žiadne futsalové súťaže, tak sme ani na chvíľu nezaváhali a prihlásili sa do turnaja. Jednalo sa totiž o veľmi silnú futbalovú generáciu našich žiakov futbalistov, ktorí už teraz hrávajú za popredné futbalové kluby. Zo základnej skupiny sme postúpili do druhého kola, kde sa stretli tie najlepšie školy z Bratislavského kraja. Naša škola obstála viac než dôstojne, kde nás nedokázali poraziť ani školy ako ZŠ Kalinčiakova a ZŠ Mlynská Senec. S druhou menovanou sme dokonca vyhrali a do tabuľky si pripísali tri body. Po dvoch smolných zápasoch, kde už chalani cítili únavu a stratili sme body, odniesli sme si domov trofej a bronzové medaily za konečné tretie miesto. 

                                                                                    Mgr. Jozef Labis