Hokejový večer

Hokejový večer

V nedeľu podvečer, 25.2.2024 , sa žiaci 4. C, 3. C a 3. D  stretli spolu s triednymi pani učiteľkami pred Zimným štadiónom Ondreja Nepelu. Cieľom stretnutia bola podpora mužstva s orlom na hrudi k zisku troch bodov v súboji s HC 05 Banská Bystrica. Ako sa na správnych fanúšikov patrí, žiaci si pripravili krásne transparenty. Nechýbali im ani šály a silné hlasivky. Atmosféra po každom vstrelenom góle na štadióne gradovala. Bol to napätý zápas, ktorý v riadnom hracom čase skončil nerozhodne a muselo sa rozhodnúť v predĺžení. Šťastnejším  mužstvom bol domáci HC Slovan Bratislava, ktorý napokon vyhral 4:3. Počas zápasu nás potešil aj maskot Harvy, ktorý sa prišiel so žiakmi pozdraviť. Nálada, a to nielen v našom sektore, bola vynikajúca. Žiaci zo zápasu odchádzali s úsmevom na tvári a s príjemným športovým zážitkom. Svojím záverečným potleskom  ocenili nielen výkon domáceho mužstva, ale aj peknú hru v duchu fair-play. Pani učiteľky sa tešili z disciplínovaného a kultivovaného správania žiakov počas celého nedeľného večera.

Už teraz sa všetci tešíme na ďalšie športové podujatie!

PhDr.  Andrea Violová