Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Deň učiteľov v 4. B

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Deň učiteľov v 4. B

Pandemické opatrenia nám neumožnili uskutočniť Deň otvorených dverí a pozvať na vyučovanie do našej triedy rodičov. Preto sme sa rozhodli, že to urobíme inak. Vymenili sme si úlohy. Boli sme učitelia a naša p. učiteľka Jurašiová sa vrátila niekoľko rokov dozadu. Sedela v školských laviciach a my sme vyučovali. Rozdelili sme sa do 5 skupín, každá učila iný predmet.

Veľmi sa nám výmena páčila. Zistili sme, že byť učiteľom je náročné povolanie a sme veľmi vďační za našu pani učiteľku!

                                                                                                        Laura Špindorová, 4. B