Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Veselý deň

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Veselý deň

Mesiac november sme ukončili celá škola Veselým dňom, tentoraz na tému: Obleč si, čo je bežne zakázané. Bolo veru veselo, veď chodiť do školy v roztrhaných rifliach, kapucniach, ale aj pyžame či s plutvami by sa nám páčilo každý deň. Po chodbách školy kráčali raperi, rozprávkové postavičky, plavci, karatista aj indián. Bohaté zastúpenie mali zvieracie pyžamká a obľúbené mikiny, nechýbali umelé zuby, lyžiarske okuliare, slávnostné róby aj župany. Výnimočnú atmosféru na škole si užili žiaci aj niektorí učitelia a už sa tešíme, čo Školský parlament vymyslí nabudúce.

Mgr. Ivana Hubáčová