Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Imatrikulácia prvákov

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Imatrikulácia prvákov

Prváčikovia našej základnej školy mali dňa 28. 9. 2023 svoj veľký DEŇ. Bola to slávnosť, akú svet ešte nevidel 😊. Každého prváčika slávnostne pasovala sama kráľovná, Ivetka Slobodníková – pani riaditeľka. Detičky ukázali, že sa dokážu aj za pár dní v novej škole naučiť pieseň, zaspievať a zatancovať pred obrovským publikom. Ako odmenu si domov odniesli prvácke stužky a pamätnú listinu. Prváci sľúbili na psie uši a mačacie svedomie, že budú vzorní žiaci, nikdy žiadni poškoláci. Odteraz sú už skutoční školáci, ktorým prajeme veľa úspechov.

Triedne pani učiteľky 1.ročníka