Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Návšteva predškolákov

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Návšteva predškolákov

Nedávno sa naša základná škola opäť stala dejiskom radostnej udalosti, ktorá spojila svet malých predškolákov a „veľkých“ školákov z prvého ročníka. Tento jedinečný deň mal za cieľ spoznať prostredie, ktoré ich čoskoro čaká. Deti boli plné očakávaní a nadšenia.

V deň D predškoláci vstúpili do školy s očami plnými zvedavosti. Uvítali ich usmiate tváre prvákov a ich pani učiteliek, ktoré ich privítali v triedach prvého ročníka pripravených na tento špeciálny deň. Vyskúšali si rôzne aktivity a interaktívne hry čím si nielen precvičili svoje schopnosti, ale aj budovali nové priateľstvá. Na záver  si deti medzi sebou vymenili darčeky.

Návšteva predškolákov v triedach 1. ročníka ZŠ bola nezabudnuteľným dňom, ktorý pomohol predškolákom prekonať obavy z neznámeho a pripraviť ich na novú etapu života. Tento deň plný zážitkov a nových priateľstiev určite zostane v pamäti všetkých zúčastnených. A my, kolektív pani učiteliek 1. stupňa, sa tešíme na návštevu opäť o rok!

Krásne leto všetkým a vidíme sa v septembri!

                                                                                  Mgr. Mariana Jurašiová