Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Žiaci 2. D a 4. C zažili nezabudnuteľnú Noc v škole

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Žiaci 2. D a 4. C zažili nezabudnuteľnú Noc v škole

Po roku sme sa opäť rozhodli prenocovať v škole. Keď sme aktivitu plánovali, netušili sme, že si vyberieme jeden z najteplejších dní. Neodradilo nás to a v piatok 21. 6. 2024 sme sa večer vrátili do školy bez školských tašiek, ale s karimatkami, spacákmi, vankúšmi, dobrotami a hlavne s dobrou náladou!

Tento výnimočný večer začal športovými aktivitami, pri ktorých sme sa veru nasmiali, pokračoval pizzou a  špeciálnym vystúpením psíkov. Psíky spolu s trénerkou predviedli rôzne triky, aportovanie a dokonca aj tanečné kreácie! Deti boli nadšené a so záujmom sledovali každé ich vystúpenie! Trénerka deťom vysvetlila, ako sa psíky učia nové triky a ako sa o ne správne starať. Potom nasledovala tanečná časť večera. Žiačky 4. C nám predviedli 3 kreatívne vystúpenia, ktoré boli naozaj SUPER! Deti ich ocenili potleskom. Z „tanečného parketu“ nás vyhnal dážď, ale nevadilo nám to. Večerná zábava  pokračovala  v triedach. Pred polnocou deti unavené, ale šťastné, sa uložili so svojimi plyšákmi do spacákov. Noc bola dlhá, teplá a niektorým sa zaspávalo veľmi ťažko. Nebola to posteľ, ale spanie v triede má tiež svoje čaro. Kto nevyskúša, nevie posúdiť. Deti ju zhodnotili ako nezabudnuteľnú, plnú zábavy, radostných okamihov a určite im bude dlho rezonovať v ich spomienkach!

Na raňajky sme mali palacinky ( upiecť ich 100 dalo poriadne zabrať, ĎAKUJEME😊), bábovky a domáce koláče od našich starostlivých mamičiek.

Deťom patrí veľká pochvala za samostatnosť a pomoc pri uprataní svojich „postelí“ a tried. Milo nás prekvapili akí boli zodpovední, poslušní a veľmi milí! Za pomoc ďakujeme žiačkam 6. B: Laure, Lenke, Niki, Viki a Ninke!

Tento nezabudnuteľný večer ukázal, že škola môže byť miestom nielen učenia, ale aj skvelých zážitkov a priateľstiev.

                                                                                    Triedne pani učiteľky 2. D a 4. C