Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Podunajsko Cup 2024

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Podunajsko Cup 2024

V rámci dobrých a priateľských vzťahov sme na záver školského roka opäť organizovali futbalový turnaj Podunajsko Cup 2024 pre žiakov 7., 8. a 9-teho ročníka. Naše pozvanie prijali ZŠ Rovinka, ZŠ Miloslavov a ZŠ Kalinkovo. Minuloročný účastník zo ZŠ Hamuliakovo sa pre nabitý program, bohužiaľ, nemohol zúčastniť. Celý turnaj sa niesol v pokojnej športovej atmosfére, kde si chlapci s chuťou zahrali a čo je podstatné, nikto sa nám nezranil. Nakoľko máme na našej škole mnoho dobrých futbalistov, vytvorili sme opäť dva tímy. Náš A-team si nakoniec odniesol prvenstvo z turnaja, kde vyhral všetky zápasy. Verím, že sa turnaj páčil a v podobnom zložení škôl sa uvidíme opäť o rok. 

A-team – Burian Axel, Fojta Samuel, Fojta Dominik, Rigová Mária, Podkonický Michal, Hodúr Ján, Schwarz Lukáš

B-team – Rychnavský Matej, Kvašňovský Tomáš, Sakáč Tomáš, Schriffel Rastislav, Kolínek Jozef, Demovič Matúš,   

Mgr. Labis Jozef