Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Návšteva u holubára

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Návšteva u holubára

V jeden pekný slnečný deň sa tretiaci z „Áčky“  vybrali na návštevu k pánovi Cingelovi a jeho holubom.  Pán Cingel nám najprv porozprával o holuboch, o tom, ako ich trénuje, poukazoval nám trofeje, ktoré jeho holuby získali na významných športových podujatiach. Dozvedeli sme sa, že aj holuby majú olympijské hry a na vlastné oči sme videli  olympijského víťaza. Deti si mohli úplne zblízka pozrieť mláďatká – holúbätká, nakŕmili holuby a nakoniec niektoré deti vypustili holuby, ako sa to robí pri slávnostných príležitostiach.

Bol to pre nás krásny zážitok, za ktorý ešte raz ďakujeme 🙂

Ing. Zuzana Štellerová