Základná škola Dunajská Lužná

ilustrácia detí

ZÁKLADNÁ ŠKOLA
Školská 257/22
900 42 Dunajská Lužná
tel.: 02/45980 229, 0911 444 355
e-mail: zsdunajskaluzna@zsdunajskaluzna.sk

Vyhľadať

Daphne – projekt aplikovanej ekológie

Informácie o škole

Informácie pre rodičov

Informácie pre žiakov

Daphne – projekt aplikovanej ekológie

Dňa 12.4.2024 k nám do C a E-bloku zavítali z Daphne- Inštitútu aplikovanej ekológie dve milé pani lektorky, ktoré si spolu s deťmi, v krásnom prostredí nášho areálu, povedali o tom, ako putuje odpad. Žiaci toho  už veľa vedeli, keďže na našej škole triedime odpad, no dozvedeli sa aj  nové informácie o rôznych alternatívach.

Pani lektorky nechali pre našich žiakov aj didaktické materiály a my sa tešíme na chvíle, kedy ich budeme môcť využiť.

Ďakujeme!

Bc. Viktória Hurtonyová