Testovanie T9 2024

Testovanie T9 2024

Po testovaní žiakov 9. ročníka dňa 20.3.2024 idú žiaci 9. ročníka domov. Žiaci sú odhlásení z obeda. Kto má záujem o stravovanie v daný deň, musí sa individuálne prihlásiť u vedúcej školskej jedálne.

Vyhlásenie riaditeľského voľna z dôvodu T9 2024

V stredu 20.3.2024 z dôvodu testovania žiakov 9. ročníka a povinností pedagógov pri jeho zabezpečovaní majú žiaci II. stupňa vyhlásené riaditeľské voľno.

Žiaci I. stupňa majú vyučovanie v plnom rozsahu. Školský bufet pre žiakov 1. stupňa nebude v tento deň v prevádzke.

Pedagógovia sú v daný deň  poverení nasledovnými úlohami:

• hlavný dohľad za školu – riaditeľka školy – 1 zamestnanec
  • koordinátor testovania – 1 zamestnanec
  • administrátor v jednotlivých testovaných skupinách  – 7 zamestnancov
  • dozor v zbernej triede a na chodbách počas celého testovania – 7 zamestnancov
  • externý dozor – vyslaní pedagógovia, ktorí vykonávajú kontrolný dohľad v určených školách v regióne – 7 zamestnancov.

Spolu na T9 participuje 23 zamestnancov.

Okrem toho v 11 učebniach sa bude uskutočňovať samotné testovanie, prípadne budú fungovať ako tzv. zberné triedy pre žiakov, ktorí ukončili testy pred limitom.

Za pochopenie ďakujeme.

PaedDr. Iveta Slobodníková, riaditeľka školy