Arakovo v ŠKD

Arakovo v ŠKD

Posledné dni pred letnými prázdninami sme si v ŠKD spríjemnili chvíle návštevou, a nie hocijakou.

Bolo nám cťou, že sme mohli privítať spoločnosť Arakovo . Deti  mali jedinečnú možnosť byť v priamom kontakte s najrozšírenejšími druhmi papagájov a iných exotických vtákov. V tento deň sa školským dvorom nerozliehali  radostné detské výkriky a smiech, ale škriekanie papagájov. Deti si s veľkou radosťou mohli týchto pestrofarebných fešákov nakŕmiť, pohladiť, ba dokonca sa s niektorými i pozhovárať, či zatancovať. Všetci si tento interaktívny zážitok nevedeli vynachváliť. Samozrejme, boli medzi nimi aj takí, ktorí sa spočiatku báli, no keď videli, že sú to priateľské stvorenia, strach šiel bokom.

Máme radosť, že sme mohli prežiť taký výnimočný deň.

p. vychovávateľky ŠKD