Didaktické hry

Didaktické hry

21.6.2024 mali naši žiaci prvého stupňa didaktické hry. Okrem športových aktivít sa venovali aj privolaniu a poskytnutiu prvej pomoci. Druháci mali túto časť hier vďaka členkám Miestneho spolku Slovenského červeného kríža pri Dunajskej Lužnej obohatené aj o odbornú a praktickú časť. S veľkou húževnatosťou a záujmom sa pustili do práce.  Získané vedomosti z poskytovania prvej pomoci si tak mohli prakticky vyskúšať  a veríme, že mnohé z detí ich dokážu aj v prípade potreby využiť  v praxi. Milé pani doktorky  z červeného kríža prebudili v deťoch aj záujem o lekárske povolanie , takže uvidíme….

Triedne pani učiteľky 2.ročníka