Súťaž v anglickom jazyku ENGLISHSTAR

Súťaž v anglickom jazyku ENGLISHSTAR

S radosťou Vám oznamujeme, že sa naša škola tento rok zapojí do súťaže v anglickom jazyku ENGLISHSTAR.

V súťaži si môžu žiaci porovnať svoje vedomosti s rovesníkmi z iných škôl, dosiahnuť uznanie, reprezentovať a zviditeľniť školu.

Pre koho je súťaž určená?

Súťaž je určená pre všetkých žiakov základných škôl. Súťaží sa v deviatich vedomostných kategóriách (1.-9. roč.)

Kedy súťaž prebieha?

Súťaž na Slovensku bude prebiehať v jeden deň, a to: 05.05.2022

Do 08.04.2022 sa zaregistrujte u koordinátora pre svoj stupeň (1.stupeň Mgr. Martina Kubišová, 2.stupeň Mgr. Barbara Madarászová) a uhraďte štartovné.

Aké sú odmeny pre súťažiacich?

* Každý súťažiaci bez ohľadu na výsledok testovania získava diplom a malý darček.

* Súťaží sa o 45 hodnotných cien.

* Najlepší súťažiaci v každej kategórii získava smartfón.

* Najlepší súťažiaci na 2.,3.,4. a 5. mieste  budú odmenení hodnotnými vecnými cenami od firmy Datacomp s.r.o. a firmy FUSAKLE.

* Všetci s bodovým ohodnotením 100% získavajú navyše darček od firmy FUSAKLE.

Mgr. Martina Kubišová, Mgr. Barbara Madarászová

Leták, PDF Englishstar-letáčik