Medzinárodný deň florballu

Medzinárodný deň florballu

12. apríla je medzinárodný deň florballu. Keďže hrám florball, chcel som mojim spolužiakom ukázať, aký je to zábavný šport a ako sa hrá. Základné pravidlá a úspechy slovenského florballu som spolužiakom ukázal formou prezentácie. Na začiatku tretej vyučovacej hodiny išiel F-blok na školský dvor. Tam už  mali pre nás pani učiteľky pripravené rôzne florballové aktivity. Mali sme možnosť zahrať si s ligovými hráčmi a s ligovým brankárom. Našej pani učiteľke Jurašiovej sa podarilo dať aj gól. Zahrali sme si aj pár zápasov. Veľmi  sa nám páčilo. Ďakujeme pani učiteľkám, že vymysleli takýto deň a umožnili nám stráviť čas s florballkou na školskom dvore.

Michal Lavrinčík, 4.B