2. ročník celoslovenskej literárnej súťaže s témou Čo je môj domov

2. ročník celoslovenskej literárnej súťaže s témou Čo je môj domov

Keď som sa dozvedela, že mi bude udelená cena za poviedku, zostala som veľmi prekvapená. Vôbec som nečakala, že si z takého veľkého množstva súťažných príspevkov vyberú práve ten môj.

Pýtate sa: Aká súťaž? Aká poviedka?

Občianske združenie Prekroč svoj tieň vyhlásilo 2. ročník celoslovenskej literárnej súťaže s témou Čo je môj domov.

V pondelok 17. 4. 2023 prišla do našej školy riaditeľka súťaže Mgr. Lenka Jalilah, PhD. spolu s členom odbornej komisie bc. Christopherom Danisom, aby mi osobne odovzdali cenu. Získala som cenu predsedníčky odbornej komisie Mgr. Andrey Jurčovej.

V mojej triede 8. A spolu s našou pani riaditeľkou a triednou učiteľkou Barešovou sa nám predstavili a všetkým vysvetlili dôvod ich návštevy. Vyjadrili svoju pochvalu a odovzdali mi pekné a chutné darčeky od rôznych sponzorov.

S radosťou a úctou sa chcem všetkým veľmi pekne poďakovať!

Lilli Heinz, žiačka 8. A