Biblická olympiáda evanjelického náboženstva

Biblická olympiáda evanjelického náboženstva

Dňa 15. marca 2024 sa konalo seniorálne kolo Bratislavského seniorátu ECAV na Slovensku (zahŕňa kraje: Bratislavský, Trnavský) Biblickej olympiády z evanjelického náboženstva. Pre ZŠ Miloslavov, Rovinka a Dunajská Lužná sa konalo v priestoroch ZŠ Dunajská Lužná, za čo  ďakujeme vedeniu školy, ktoré to umožnilo. Ďakujeme aj pani učiteľke Eve Érsekovej, ktorá pripravila počítače a dohliadala na to, aby po technickej stránke nebol žiadny problém. Z našej školy sa  Biblickej olympiády zúčastnili: Juliana Bahidská zo 4.E, Laura Špindorová zo 6. B a Zuzana Kičinová z 8.D.  Test bol náročný,  vyžadoval si značné a detailné vedomosti. Všetky dievčatá sa zaradili medzi úspešných riešiteľov vo svojich kategóriách. Veľmi sa tešíme a srdečne im gratulujeme.

Oľga Klátiková