OSLAVA UČENIA V 1. D

OSLAVA UČENIA V 1. D

28. marec je Deň učiteľov a v  1. D sme sa rozhodli urobiť si práve v tento deň Oslavu učenia. Pozvali sme na vyučovanie rodičov, aby videli ako pracujeme, čo všetko už vieme. Ukázali sme im ako čítame, ako vieme pracovať s textom a s interaktívnou tabuľou a ako sa nám darí v matematike. Nielen písmenká C a H, o ktorých sme rodičom čítali, sú kamaráti a spolu tvoria písmenko CH, ale aj my v triede sa učíme pravidlá, aby sme sa v nej cítili dobre a pociťovali sme radosť z učenia!

Do triedy nás prišlo pozrieť až 22 rodičov, ktorí sa na chvíľku opäť stali prvákmi a videli, čo všetko sme sa od septembra naučili.

Myslíme si, že osláviť sviatok učiteľov takýmto spôsobom je výborné, pretože za všetko, čo vieme ďakujeme učiteľom a rodičom, ktorí nás na ceste za poznaním sprevádzajú celý život! Ďakujeme!

Mgr. Mariana Jurašiová a žiaci 1. D