Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? Po Slovensku sa šíri krásna výzva.

Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok? Po Slovensku sa šíri krásna výzva.

Aj žiaci ZŠ Dunajská Lužná sa zapojili do tejto výzvy a tieto Vianoce potešia seniorov po celom Slovensku darčekom. Naplnili krabicu od topánok maličkosťami, ktoré potešia osamelých seniorov. Často je to jediný darček, ktorý dostanú, preto do krabice nezabudli vložiť aj kúsok svojho srdiečka! Krabička obsahovala z každého trošku:

Niečo Sladké                                             Niečo Slané

Niečo Teplé                                              Niečo Mäkké

Niečo Voňavé                                            Niečo Na Zábavu

Niečo Zo Srdca

Krabičky boli 1. 12. 2023 odovzdané regionálnej koordinátorke projektu a čoskoro poputujú do okolitých sociálnych zariadení či osamelým dôchodcom. Sme nesmierne vďační všetkým, ktorí sa zapojili. Ďakujeme žiakom a rodičom, zamestnancom školy a každému, kto pomohol naplniť úžasných 174 krabičiek.

Bolo nám potešením byť oficiálnou súčasťou tohtoročného 6. ročníka celoslovenskej výzvy.

PhDr. Andrea Violová, Ing. Monika Polláková