Výsledky súťaže o Najeko triedu

Výsledky súťaže o Najeko triedu

V druhom ročníku vyhlásenej súťaže sa zúčastnilo päť tried z druhého stupňa. Žiaci sa v rámci svojho voľného času zomkli a ukázali, že im na našej planéte skutočne záleží.

Popri svojich súťažných činnostiach vyčistili našu obec a nazbierali kilá odpadkov porozhadzovaných v okolí hrádze, v parku, na detskom ihrisku a popri škole. Niektorí žiaci zasadili stromček, iní ukázali, že sa dá nakupovať namiesto igelitových tašiek do látkových.

Rozhodovanie bolo veľmi náročné, pretože všetci žiaci odviedli naozaj veľký kus práce.

Na prvom mieste, napokon po ťažkom rozhodovaní, skončila trieda 6.B, kde sa do aktivít zapojilo aj najviac spolužiakov.  Preto im ako triede patrí sľúbená odmena – týždeň bez domácich úloh.

Všetkým zapojeným triedam chcem však veľmi pekne poďakovať, pretože vďaka nim je naša obec čistejším miestom.

Ako sa im darilo si môžete pozrieť v koláži fotiek.

RNDr. Andrea Kozáková